top of page
sebi_edited.jpg
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
stanowisko 2.jpg

O MNIE

Sebastian Depta pseudonim Dj Speed'o urodzony w Katowicach.

Już od najmłodszych lat interesował się muzyką. Odkrył, że ma dobre wyczucie rytmu i postanowił to wykorzystać. Najpierw pojawiło się zainteresowanie muzyką ciężką - Heavy Metalową, z biegiem lat zainteresowania zaczęły się zmieniać, pojawił się Hardstyle później Techno, House, Electro i tak już zostało. Spędzał czas na śledzeniu wielu list przebojów, oglądaniu różnych muzycznych felietonów, programów, reportaży aby być na bieżąco ze światem muzycznym.

Poszukiwał informacji w najróżniejszych książkach i gazetach na temat muzyki, dj-ki oraz sprzętu. Kolekcjonował kasety magnetofonowe, płyty vinylowe i z biegiem czasu płyty CD, swoją własną konsolę oraz sprzęt oświetleniowy.

Pierwszych sztuk miksowania uczył się w domowym zaciszu na swoim sprzęcie słuchając setów wielu dj-ów ( jak na ten czas ) oraz podpatrując ich przy pracy w klubach. Na początku lat 90-tych swoje pierwsze kroki jako skromny DJ stawiał na prywatkach, dyskotekach szkolnych, komersach, studniówkach. W taki sposób odnosił swoje małe sukcesy, które mobilizowały go do kolejnych działań i do tego aby brnąć w to głębiej. Po wielu wyrzeczeniach, ogromnych staraniach oraz po niesamowitej gonitwie za wolnym miejscem w klubie ( co graniczyło z cudem ), udało się zagrać           i sprawdzić swoje możliwości przy większym tłumie.

Z czasem wstąpił do szeregów Dj Promotion i Deejay Mix Clubu skąd otrzymywał płyty z dobrymi utworami, które pozwoliły mu na promowanie legalnej muzyki.

W 2010 r. przystąpił do Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Muzyki – Dj Union.

Następnie narodziła się chęć sprawdzenia swoich sił w meetingach, turniejach, mistrzostwach ( było tego dość trochę gdzie kwalifikował się w pierwszych 10-tkach, 20-tkach ). Mistrzostwa były dla niego możliwością zmierzenia swoich umiejętności z kolegami po fachu, traktował je jako zabawę aczkolwiek zawsze wynosił z nich nowe doświadczenia i znajomości.

Kolejnym osiągnięciem Speed'o było wzięcie udziału w "Brazilian Disco Machine" czyli turniej dj-ów muzyki Funk Industrialnej gdzie zajął 3 miejsce. Udało się też po prowadzić audycje radiową na żywo w internetowym radiu "Tona-radio" jako prezenter radiowy. Audycja szła na cały kraj i zagranice. Grał w wielu klubach i z wieloma dj-ami.

W latach 2000 nastały czasy rezydentury w klubach takich jak:

Twister", "Cosmo club & cafe", "Maspalomas", "Nie Pamiętam", "Enigma", "Trendy Music Club", "PRL Klub Prestige", "Komitet PRL"  w Katowicach. "Absynt Club" w Dąbrowie Górniczej, "Wes Brothers"     w Będzinie oraz "Stary browar" w Gliwicach .

W roku 2012 wystąpił na evencie Audiolake jako Seba De na głównej scenie z gwiazdami światowego formatu jak Alex Bau czy Michael Mind. Z upływem czasu zrobiło się trochę głośno         w Katowicach o Dj-u SPEED'O, wraz z tym dało się odczuć czasami małą zawiść ze strony znajomych po fachu i nie tylko. Aktualnie prowadzi firmę w tym kierunku, która prężnie działa na Śląsku i nie tylko.

KONTAKT :

Zapraszam do kontaktu

601 193 949

sebi1.jpg
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
bottom of page